ZAJÍMAVÁ PRÁCE V PŘÍJEMNÉM KOLEKTIVU

Požadujeme:man-in-office

  • SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • orientace ve výrobní dokumentaci
  • praxe ve strojírenské firmy a zvláště v oblasti technologie výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

Náplň práce:

  • nákup kooperací a dílců do strojírenské výroby
  • vyhledávání potenciálních dodavatelů
  • výběrová řízení a vyhodnocování cenových nabídek
  • výběr optimálního dodavatele
  • vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • vytváření a realizace objednávek v interním systému
  • zajištění dodržování termínů dodávek
  • vyhodnocování dodavatelů
  • úzká spolupráce s plánováním výroby

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle praxe a znalostí uchazeče
  • mimořádné odměny
  • čtvrtletní odměny
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • kurzy cizích jazyků
  • po 1 roce dovolenkové a vánoční odměny
  • po 1 roce roční odměna z podílu na zisku
  • po 1 roce příspěvek na penzijní/životní pojištění od 2500 Kč

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu petra.chmelarova@pbsturbo.eu.