MANUÁLNÍ ZRUČNOST A SAMOSTATNOST

Worker_2015-03-13_615

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost strojního zařízení
  • zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb §6
  • svářečský průkaz
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost samostatné činnosti a vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:

  • drobné zámečnické práce
  • preventivní údržba strojního zařízení (CNC stroje)
  • operativní opravy a údržba strojů a zařízení
  • spolupráce s externími servisními pracovníky
  • drobné opravy a údržba budov a energetických rozvodů (v rámci odborné způsobilosti)
  • provádění pravidelných prohlídek technických zařízení

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle praxe a znalostí uchazeče
  • mimořádné odměny
  • čtvrtletní odměny
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • po 1 roce dovolenkové a vánoční odměny
  • po 1 roce roční odměna z podílu na zisku
  • po 1 roce příspěvek na penzijní/životní pojištění od 2500 Kč

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu petra.petlakova@pbsturbo.eu.