PBST-ServicePBS Turbo nabízí rozsáhlé poprodejní služby, kde cílem je výkon, kvalifikovaní a spolehliví odborníci a řešení na míru – vše v kombinaci s naší globální servisní značkou MAN PrimeServ a s autorizovanými servisními partnery. Náš přístup je jednoduchý ale účinný: prémiové služby prováděné s nadšením, které splňují nároky každého zákazníka.

Přijímáme ty nejlepší lidi, poskytneme jim profesionální kvalifikaci, nasloucháme našim zákazníkům a poskytujeme optimální flexibilitu a spolehlivost ve službách, které nabízíme. Požadavky zákazníků jsou vždy na prvním místě a v nouzových případech nehledíme na den či hodinu. Právě proto našim zákazníkům, servisním partnerům nabízíme servis po 24 hodin denně a 365 dnů v roce. Naše servisní podpora je zajištěna kompetentním a zkušeným personálem, který má k dispozici sklad těch nejdůležitějších náhradních dílů.

Servisní služby

Náhradní díly

PBS Turbo vám poskytuje spolehlivou dodávku veškerých náhradních dílů, které potřebujete po celý životní cyklus vašeho turbodmychadla. Originální náhradní díly PBS Turbo nabízí mnoho předností: naše náhradní díly jsou vyrobeny se stejnou péčí a důrazem na kvalitu jako součástky našich nových strojů. Coby náš zákazník budete těžit z výhody spojené s moderní technologií, protože naše náhradní díly jsou díky kontinuálnímu výzkumu neustále vyvíjeny a zdokonalovány. MAN PrimeServ a autorizovaní servisní partneři vám poskytnou podporu pomocí konceptů náhradních dílů ušitých na míru, které jsou vytvořeny podle konkrétních požadavků.

Servis v terénu a technická asistence

Naši odborníci na poskytování terénního servisu vám poskytnou veškerou podporu pro to, aby vaše zařízení zůstalo v provozu – bez ohledu na to kde se nacházíte a jaké jsou vaše požadavky. Ať již jde o běžnou prohlídku, generální opravy, běžné opravy či modernizace, MAN PrimeServ a vysoce kvalifikovaní odborní pracovníci autorizovaných partnerů vám pomohou s obnovou provozu turbodmychadel, jak nejrychleji to bude možné.

Retrofity

PBS Turbo vám nabízí modernizační řešení pro vaše motory na bází „připoj a spusť“.

Servisní obchodní podmínky